Mobirise

Kto wystąpi podczas
Dni Starogardu Gdańskiego
z Concordią ?

Duża Scena

Artyści

piątek 28.06.2019

Mobirise

Orkiestra Dęta Starogardzkiego Centrum Kultury pod batutą kacpra Roszkowskiego

Orkiestra Dęta Starogardzkiego Centrum Kultury istnieje już od ponad 50 lat, jest jednym z najstarszych zespołów naszego regionu, działającym nieprzerwanie pomimo wielu zmian społecznych. Swoją ciągłość zawdzięcza przede wszystkim ogromnemu zaangażowaniu, determinacji oraz zamiłowaniu do muzyki ludzi którzy ją tworzą.  
Na dużej scenie zaprezentują specjalnie przygotowany repertuar. 

Mobirise

The Safety Pin 

Zespół The Safety Pin powstał z członków szkoły SCEM ze Starogardu Gdańskiego, a dokładnie na potrzeby konkursu muzycznego w Skórczu w 2016 roku w którym zostali wyróżnieni na 1 miejscu. Skład zespołu od tego czasu trochę się pozmieniał. Grupa nagrała wiele autorskich kawałków i ma już kilkadziesiąt występów na swoim koncie. The Safety Pin prezentuje rocka, pop rocka a nawet elementy funk rocka. 

Mobirise

Maciej Smoliński

Maciej Smoliński: absolwent dziennikarstwa, prezenter i twarz Polo tv, konferansjer i wokalista. 
Czy wiecie, że wspólnie z Agnieszką Drewnicką z formacji Exaited odbyli trasę koncertową po USA promując m.in. piosenkę "Zakochaj się we mnie" ?

Mobirise

Captain Jack

Captain Jack to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów eurodance z lat '90 który ma na koncie takie hity jak: In The Army Now,  Captain Jack, IkoIko...

Mobirise

Loona

Loona ma na koncie m.in. wakacyjny hit "Bailando", który ma już ponad 20 lat. 
 
"Bailando, bailando, amigos, adiós, adiós, el silencio loco" - czytając na słowa, każdy na pewno zanucił sobie melodię wakacyjnego przeboju sprzed lat ...

Artyści

sobota 29.06.2019

Mobirise

Finaliści II edycji konkursu "Utalentowani" w kategorii wokalnej

Show „Utalentowani”, organizowane perzez Starogardzkie Centrum Kultury to prezentacja talentów mająca na celu wyłonienie zdolnych osób bez względu na wiek w różnych dziedzinach artystycznych.
Finaliści II edycji konkursu "Utalentowani" w kategorii wokalnej będą mieli okazję po raz koleny zaprezentować się tym razem na dużej scenie, przed jeszcze większą publicznością. 

Mobirise

Zespół wokalny SCK pod kierunkiem Agaty Hoduń

Zespół wokalny Starogardzkiego Centrum Kultury składa się z młodych dziewcząt, które od kilku miesięcy rozwijają swoje możliwości wokalne i poznają świat dźwięków. Grupę prowadzi Agata Hoduń, która ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale dyrygentura chóralna. 

Mobirise

Marcin Spenner

Jeden z najciekawszych męskich głosów młodego pokolenia. Pochodzący z Gdyni wokalista śpiewa od 2010 roku, jednak prawdziwą popularność przyniósł mu udział w „X – Factorze”. Wraz z Dawidem Podsiadło dotarł do finału drugiej edycji programu, zajmując ostatecznie drugie miejsce.

Mobirise

Natalia Szroeder 

Mimo zaledwie 23 lat jej dotychczasowe sukcesy sprawiły, że uznawana jest za jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia.

Mobirise

Lady Pank 

Legendarny polski zespół rockowy założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 37 lat króluje na polskiej scenie muzycznej.

Dni Starogardu Gdańskiego z Concordią zaczynają się już za:

Kontakt do nas:

Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Starogardzie Gdańskim

Adres:

ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1

Telefon:

+48 533 236 148

E-mail:

osir@osir.com.pl

BĄDŹ Z NAMI!