37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland 
już za nami!

 Dziękujemy za udział w Wirtualnym 37. Biegu Szpęgawskim z Flex Poland.
Kiedy startowaliśmy z projektem, wierzyliśmy, że się uda.
Nie spodziewaliśmy się jednak, że przypadnie Wam do gustu, aż tak bardzo ta forma "zastępcza".
650 osób w dniach 09-11 kwietnia 2021 pokonywało swoje dystanse na 5 km na terenie całej Polski.
Jesteśmy Wam wdzięczni za to, że obdarzyliście nas tak dużym zaufaniem wybierając pomimo obostrzeń #BiegSzpęgawski

Wyniki

Zapraszamy do ponownego obejrzenia wirtualnego wręczenia nagród. Wyniki dostępne są na również na stornie www.elektornicznezapisy.pl pod listą z certyfikatami.

Osoby, które zgodnie z regulaminem do niedzieli 11 kwietnia wpisały wynik i wysłały screen mają swój czas na certyfikacie.

37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland

relacja


W miniony weekend 9-11 kwietnia 2021 r. odbył się 37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland. Bieg ten jest jedną z sztandarowych imprez organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim. Przygotowania do biegu trwają długo, aby każdy, nawet najmniejszy szczegół został dopracowany. Po rocznej przerwie spowodowanej wybuchem pandemii, ekipa Ośrodka Sportu i Rekreacji podjęła działania, aby Bieg Szpęgawski odbył się w bezpiecznej formie hybrydowej.

Pobiegliśmy wirtualnie, nawet w Łotwie! 

Niestety trzymanie kciuków i wielkie nadzieje na organizację biegu w sposób stacjonarny nic nie pomogły, ponieważ wraz z ostatnimi obostrzeniami 37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland musiał odbyć się w 100% wirtualnie. Taka forma imprezy ma swoje plusy, ponieważ każdy zawodnik biegu może wybrać sobie dogodny czas biegu i trasę. Pokonać trasę biegu można było nie tylko w Starogardzie Gdańskim, ale również w Kościerzynie, Gdańsku, Bełchatowie czy w Łotwie. Zawodnicy pochodzili z różnych części kraju, co nadaje rangę międzynarodową.

Ponad pół tysiąca zawodników z całego kraju 

W tej edycji Biegu Szpęgawskiego wzięły udział 644 osoby z całej Polski. Zdecydowanie jest to nasz rekord zgłoszeń i rewelacyjny wynik! Zawodnicy zostali nagrodzeni w klasyfikacji generalnej oraz w 12 kategoriach wiekowych. Dodatkowo została stworzona klasyfikacja specjalna: Najmłodszy i najmłodsza zawodnik/zawodniczka, najstarszy i najstarsza zawodnik/zawodniczka, najlepszy Starogardzianin/Starogardzianka, najlepszy zawodnik Gminy Wiejskiej Starogard Gd. oraz niepełnosprawni.
Firma Flex Poland, która w tym roku została sponsorem tytularnym Biegu Szpęgawskiego, postanowiła nagrodzić swoich pracowników, którzy należą do grupy biegowej Flex Runners. Tym samym nie tylko dbają o swoją kondycję, ale również integrują się w zespole, poprawiając komfort pracy. Najszybszymi pracownikami firmy FLEX POLAND zostali Maciej Romaniuk, Grzegorz Kiedrowski oraz Tomasz Mroczkowski. 

Wirtualne podium w OSIR TV 

Wirtualny bieg – ogłoszenie wyników na żywo! Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się w ramach odcinka OSIR TV, który dostępny będzie na fanpage’u Facebook OSiR Starogard. Pakiety wraz z nagrodami zostaną wysłane do zawodników w sposób bezpieczny i bezkontaktowy- za pośrednictwem paczkomatów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w biegu i gratulujemy zwycięzcom osiągnięcia tak imponujących wyników.
Klasyfikacja generalna KOBIETY
1. TUWALSKA Małgorzata
2. TUWALSKA Elżbieta
3. GRZONKA Kamila
Klasyfikacja generalna MĘŻCZYŹNI
1. NIEMCZYK Mateusz
2. GRZYWNA Grzegorz
3. KOŁECKI MICHAŁ
Specjalne podziękowania kierujemy również do wszystkich sponsorów, partnerów oraz wolontariuszy, bez których ta impreza nie odbyłaby się. 

nagrody 37BS

Organizatorzy

37. Biegu Szpęgawskiego

Sponsor tytularny

Flex Poland

sponsorzy

Do startu 38. Biegu Szpęgawskiego zostało:

niedziela 03 kwietnia 2022
start: godz. 12:00

Organizator

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Olimpijczyków
Starogardzkich 1,
83 -200
Starogard Gdański


Dane kontaktowe

Email: bieg.szpegawski@osir.com.pl
Telefon: +48 533 236 148
biuro czynne
pon-pt
godz.7:00 -15:00

Linki
Feedback

Masz sugestie lub informacje o błędach? Każda opinia jest dla nas cenna. Napisz do nas.

Make a free site - Try it