ARTYŚCI 2019

Zobacz i posłuchaj kto wystąpił podczas
Dni Starogardu Gdańskiego w 2019 roku

Maciek Smoliński

PIĄTEK 28.06

PREZENTER, TWARZ POLO TV, KONFERANSJER, WOKALISTA

Captain Jack

PIĄTEK 28.06
W latach 90. dyskoteki podbijał eurodance.
Co to za gatunek muzyczny?
Łatwy, lekki i przyjemny kojarzący się z dawnymi dyskotekami, plażą i latem..

Loona

PIĄTEK 28.06

Loona, właściwie Marie-Jose van der Kolk (ur. 16 września 1974 w IJmuiden) – holenderska piosenkarka śpiewająca po hiszpańsku, francusku, niemiecku i angielsku znana z przeboju "Bailandoo"

Marcin Spenner

SOBOTA 29.06

Marcin Spenner, to młody, utalentowany wokalista, który swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w show X-Factor u boku m.in. Dawida Podsiadło, Ralpha Kamińskiego, czy Eweliny Lisowskiej. Od tamtych wydarzeń minęło już kilka lat i teraz nadchodzi JEGO czas! 


Natalia Szroeder

 SOBOTA 29.06

Natalia Szroeder. Mimo zaledwie dwudziestu jeden lat jej dotychczasowe sukcesy sprawiły, że uznawana jest za jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia.

Lady Pank

 SOBOTA 29.06.2019

Lady Pank króluje na polskiej scenie od ponad 30 lat, mają na koncie niezliczone przeboje, a wśród nich: "Tańcz głupia, tańcz", "Fabryka Małp", "Sztuka latania", "Mniej niż zero", "Wciąż bardziej obcy" czy "Kryzysowa narzeczona". Przeboje te na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy.

KOCIEWSKI ZAKĄTEK

Dodatkowo podczas Dni Starogardu 2019 na małej scenie wystąpili artyści promujący nasz region - Kociewie.

Mobirise

KGW Koteże

Koło Gospodyń Wiejskich w Koteżach reaktywowało swoją działalność w 2000 roku. Obecnie liczy 23 członkinie. Panie wielokrotnie brały udział w Turniejach KGW zajmując wysokie lokaty prezentując na scenie swoje umiejętności wokalne i teatralne. Dużym osiągnięciem jest singiel z przebojami Anny Jantar i orkiestrą dętą z Pelplina. KGW Koteże to radość, energia i żar.

Mobirise

Finaliści 37. konkursu gwary kociewskiej pn. "Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską" im. Antoniego Górskiego

Finaliści 37. konkursu gwary kociewskiej pn. "Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską" im. Antoniego Górskiego na małej scenie VII Wielkiego Jarmarku Kociewskiego zaprezentują swoje umiejętności recytatorskie. Dzięki nim będziemy mogli posłuchać prawdziwej gwary kociewskiej. 

Mobirise

Kociewskie Aniółki

Zespół „Kociewskie Aniółki” składa się z  dzieci w wieku 3-7 lat, które zaprezentują piękno tańców i piosenek z różnych regionów Polski a w szczególności z Kociewia.  "Nauka i występy sprawiają im dużo radości i zadowolenia" mówi prowadząca grupę pani Katarzyna Oller z OPP w Starogardzie Gdańskim.

Mobirise

Rokocinianki

Zespół Folklorystyczny „ROKOCINIANKI” to siedmioosobowa grupa z Rokocina , która skupia w swoim składzie wesołe i rozśpiewane osoby. Poprzez swoje występy wokalno - teatralne wnoszą dużo radości i dobrej zabawy. 

Mobirise

Fefernóski

Kociewska Kapela "Fefernóski" pracuje w Starogardzkim Centrum Kultury od października 2018 roku pod kierunkiem Aleksandry Miczek i Wojciecha Leszczyńskiego. "Gzuby grajo, śpiwajo, gadajo po naszamu, a i trocha tańcujo". Kapela pomimo niecałego roku działalności już odnosi pierwsze sukcesy.

Mobirise

Zjednoczone siły teatralne Osiedlowego Domu Kultury czyli Młoda Kuźnia, Teatr Kuźnia Bracka oraz Teatr Nowy Osiedlowy

Dwa pierwsze to teatry muzyczne, a "Teatr Nowy Osiedlowy" to teatr dramatyczny. Zespoły te łączą znani starogardzianie...
Od dawna wiadomo, że teatr prowadzony przez braci Ireneusza i Radosława Ciecholewskich to siła talentów wokalnych i aktorskich. Łączy wszystkich, którzy uwielbiają poezję śpiewaną.

Mobirise

Pokazy kulinarne z Mariuszem Gachewiczem

Mariusz Gachewicz to utytułowany szef kuchni Zamku Gniew, prezes Carvin Team polska (Sztuka Carvingu, czyli dekoracyjne rzeźbienie owoców i warzyw).
Wystepował m.in. w programach telewizyjnych: Dzień dobry TVN czy Familiada. 
Zbierał doświadczenie biorąc udział w szkoleniach, konkursach oraz wyjeżdżając za granicę gotując w wielu kuchniach świata m.in. na Sycylii, Bangkoku czy Francji.  

Mobirise

Michał Hinc 

Michał Hinc konferansjer na małej sceny VII Wielkiego Jarmarku Kociewskiego. Pomimo młodego wieku wielokrotnie udowadniał, że na scenie jak i przed kamerami czuje się "jak ryba w wodzie". Michała mieliśmy okazję wielokrotnie słuchać w Radiu Starogard oraz oglądać w programie 112 na ratunek. Ma na koncie również prowadzenie takich imprez jak Bieg Szpęgawski czy Bieg Tropem Wilczym.

Mobirise

Kontakt do nas:

Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Starogardzie Gdańskim

Adres:

Sekretariat:
(Trybuna Stadionu Miejskiego im. K. Deyny -
I piętro)
ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1
83-200 Starogard Gdański

Telefon:

+48 533 236 148

E-mail:

osir@osir.com.pl

BĄDŹ Z NAMI!

Designed with Mobirise ‌

HTML Site Creator