STAROGARDZKI KOROWÓD

WEŹ UDZIAŁ I RYWALIZUJ O 2000 ZŁOTYCH!

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam wszystkie organizacje pozarządowe, kluby, zespoły, szkoły i przedszkola oraz mieszkańców do wzięcia udziału w Starogardzkim Korowodzie, który 2 lipca 2022 r., podczas tegorocznych Dni Miasta, przejdzie ulicami Starogardu Gdańskiego.

Wasza obecność uświetni Wielkie Święto Starogardu i będzie wspaniałym dowodem utożsamiania się ze Stolicą Kociewia. Organizując Korowód, chcemy dać Państwu możliwość do zaprezentowania się i wypromowania swojej grupy w mieście. Pokażcie siebie i swoje działania. Najbardziej kreatywna grupa otrzyma Puchar Przechodni oraz nagrodę w wysokości 2000zł. Ich wręczenie odbędzie się w samym sercu miasta i będzie oficjalnym zakończeniem Korowodu.

Niezależnie od tego, czy w Korowodzie weźmiecie udział grupowo czy indywidualnie, pamiętajcie: im bardziej oryginalny strój, tym lepiej.

Zbiórka uczestników Korowodu odbędzie się o godz. 13:00 w Parku Miejskim, przy pomniku Wierzyczanki. Wymarsz przewidywany jest o godz. 13:30. Zakończenie odbędzie się około godz. 14:30 na Rynku Staromiejskim. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 czerwca 2022 r. do godz. 14:00. Formularz dostępny jest na stronie www.osir.com.pl lub w biurze Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim.

Życzę wszystkim dobrych pomysłów oraz udanej zabawy. Rozpocznijcie wakacje pełni radości i pozytywnej energii.

Do zobaczenia w sobotę, 2 lipca podczas Starogardzkiego Korowodu!


- Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak

korowód dni stg 2022
ZGŁOSZENIA

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Starogardu Gdańskiego, a wraz z nimi możliwość wygrania bonu o wartości 2000zł, dla najbardziej kreatywnej i kolorowej grupy, która weźmie udział w Starogardzkim Korowodzie. Zadaniem każdej grupy jest kreatywne przedstawienie się w barwnym Korowodzie poprzez np. kolorowe gadżety, zaprezentowanie czym zajmuje się grupa, w czym tkwi siła stowarzyszenia, organizacji, grupy, jaki ma związek z miastem, itp.

Korowód odbędzie się w sobotę 2 lipca 2022 roku.
Zbiórka uczestników korowodu o godz. 13:00 w Parku Miejskim przy pomniku Wierzyczanki. Wymarsz korowodu o godz. 13:30. Zakończenie korowodu odbędzie się około godz. 14:30 na Rynku w Starogardzie Gdańskim po oficjalnym wręczeniu nagrody dla najbardziej kreatywnej grupy.

Konkurs podzielony jest na etapy:
I ETAP
nadsyłanie zgłoszeń do 20 czerwca 2022 godz. 14:00.
II ETAP
finał imprezy, oceny komisji i ogłoszenie wyników:
sobota 2 lipca 2022 roku.

Kontakt: Paulina Szulc tel. 530 891 487

dni stg

Kontakt do nas:

Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Starogardzie Gdańskim

Adres:

ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1

Telefon:

+48 533 236 148

E-mail:

osir@osir.com.pl

ŚWIĘTUJ RAZEM Z NAMI!

Created with Mobirise ‌

Free Offline Web Builder