fbpx

30. Finał WOŚP w Starogardzie Gdańskim

Miło nam poinformować, iż po raz 30. WOŚP zagra w Starogardzie Gdańskim! Jak w latach poprzednich sztab 4233 działający przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim zajmie się organizacją finału w naszym mieście.

Termin i temat 30. Finału WOŚP

30. Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku

Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.   

Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

Zobacz nasze aukcje na Allegro!

<ZOBACZ>

Zobacz jak prezentujemy się na stronie fundacji WOŚP. Znajdziesz tam przekierowanie do e-skarbonki naszej i naszych wolontariuszy.

<ZOBACZ>

29. Finał WOŚP Studio na żywo – przeżyjmy to jeszcze raz!

NASZA SZTABOWA E-SKARBONKA

Wejdź na naszą sztabową – WOŚPową stronę, tam znajdziesz naszą e-skarbonkę oraz e-skarbonki naszych wolontariuszy: https://starogard-gdanski-4233.wosp.pl/#ibox

Instrukcja obsługi E-skarbonki

Każdy wolontariusz otrzyma również możliwość założenia internetowej e-skarbonki, do której można wpłacać online, a kwota całkowicie przeznaczona jest na działania Fundacji. E-skarbonki ruszą na początku grudnia.

Wolontariusze zostaną również zaopatrzeni w maseczki i płyny do dezynfekcji, a sposób rozliczenia odbywać się będzie w bezpiecznej formie. O wszystkich zasadach kwesty i zmianach podczas 30. Finału WOŚP wolontariusze dowiedzą się w styczniu na specjalnym szkoleniu – odprawie poprowadzonej przez szefa sztabu.

W tym roku po raz kolejny w wielu punktach w naszym mieście pojawią się skarbony stacjonarne. Skarbony dostępne będą już od 15 grudnia !

PROWADZISZ FIRMĘ I CHCESZ WESPRZEĆ SZTAB? ZGŁOŚ SIĘ

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz wesprzeć WOŚP poprzez ustawienie skarbony stacjonarnej w swoim punkcie lub chcesz przekazać przedmioty na licytację?

Skontaktuj się z nami : p.burczyk@osir.com.pl bądź telefonicznie 505 266 168.

Zachęcamy do wzięcia udziału w 30. Finale WOŚP już dziś 😊

Koordynator Sztabu #4233 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Starogardzie Gdańskim
Paulina Burczyk 505 266 168 , 533 236 148

Sztab WOŚP przy OSiR działa w składzie:
Szef Sztabu – Paulina Burczyk
Biuro – Paulina Szulc, Aleksandra Barszcz, Monika Kełpin, Jakub Piankowski.

16. WIRTUALNY BIEG POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ

Dlaczego Wirtualny Bieg? Ponieważ łączymy się ze sobą za pomocą nowych technologii, ale każdy z Was biega, gdzie chce! Na Wirtualny Bieg WOŚP zapraszamy Cię w terminie 24-30.01.2022. Biegniesz, gdzie chcesz i ile chcesz, ale minimum to 5 km. 

Zapisy odbywają się w dwóch terminach:  

  • 16.11.2021 – 06.01.2022 lub do wyczerpania miejsc (limit 10 000) – pakiet wyślemy do 26.01.2022 r. 
  • 10 – 30.01.2022 – (nie ma limitu miejsc) – pakiet wyślemy do 31.03.2022 r. 

O czym warto pamiętać? 

  • Datek na wsparcie celu biegu wynosi minimum 50 zł + koszty wysyłki
  • Złap dobrą energię od innych uczestników naszych imprez biegowych – dołącz do grupy biegowej WOŚP na Facebooku 
  • Pokaż nam, gdzie i ile biegniesz – dołącz do platformy wirtualnej (w grudniu otrzymasz specjalny kod) i pobierz aplikację JustMove (Android/iOS) 
  • Jeśli zapiszesz się na Bieg Wirtualny – nie będziesz mógł/mogła wziąć udziału w Biegu w Warszawie (z przyczyn bezpieczeństwa i logistyki biegu). Możesz jednak zapisać się na Bieg w Warszawie i dołączyć do platformy wirtualnej. 

Najczęściej zadawane pytania

Co zrobić, by wstąpić w szeregi wolontariuszy?

Wolontariuszem WOŚP może zostać każdy, niezależnie od wieku, płci czy pochodzenia.
W przypadku osób niepełnoletnich opiekun prawny musi podpisać Oświadczenie Wolontariusza. W tym roku rejestracja wolontariuszy odbędzie się  elektronicznie za pomocą platformy www.iwolontariusz.org.wosp.pl. Podczas 30. Finału WOŚP nasz sztab obowiązuje limit 350 wolontariuszy !

Do kiedy przyjmowane są zgłoszenia?

Rejestracja wolontariuszy sztabu #4233 została zamknięta 3 stycznia 2022.

Jak może kwestować osoba zarejestrowana poprzez portal iwolontariusz.wosp.org.pl?
  1. Osoby, które po założeniu konta zgłosiły się do sztabu, a ich wniosek został zaakceptowany przez Sztab, kwestują z tekturową puszką w dzień Finału, zgodnie z zaleceniami swojego Sztabu.
  2. Każdy wolontariusz posiadający puszkę papierową oraz każdy, kto założył konto iwolontariusza, ale nie posiada tekturowej puszki, może założyć swoją eSkarbonkę (zbiórkę online) i kwestować w Internecie. eSkarbonkę można założyć od 1 grudnia do 30 stycznia. Zakończenie zbiórki i podliczenie wszystkich eSkarbonek odbędzie się automatycznie 31 stycznia 2022 r. o godz. 23:59 (i do tego czasu cały czas można wpłacać pieniądze).
Kiedy odbędzie się odprawa szefa sztabu z wolontariuszami?

Odprawa z wolontariuszami 26 stycznia godz. 16:00.

Link do filmu: https://youtu.be/z8sAu4etWLU