Ściana wspinaczkowa

SEZON WSPINACZKOWY 2023!

Zapraszamy do wspinaczki na naszej ścianie już od czwartku 4 maja 2023!

Ściana jest czynna od czwartku do niedzieli, w godzinach od 13:00 do 20:00 od maja do końca września!

Nie potrzebujesz swojego sprzętu, ponieważ u nas znajdziesz wypożyczalnię sprzętu wspinaczkowego, a podstawowe przeszkolenie asekuracji jest bezpłatne. Wystarczy, że przyniesiesz ze sobą obuwie sportowe na zmianę. Dla osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda obu rodziców, oraz dokument potwierdzający tożsamość.

Dlaczego warto przyjść na Ścianę Wspinaczkową OSiR?

Warto wspinać się na naszym obiekcie w Starogardzie Gdańskim z kilku powodów.

Po pierwsze – ilość dróg

Po pierwsze, nasza ściana wspinaczkowa wyposażona jest w ponad tysiąc chwytów, oferując różne stopnie trudności dróg wspinaczkowych, które tworzą 17 dród od łatwych dla początkujących wspinaczy po extremalnie trudne. To oznacza, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednią drogę, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Po drugie – wypożyczalnia sprzętu

Po drugie, mamy profesjonalny sprzęt wspinaczkowy do wypożyczenia, który jest w doskonałym stanie technicznym i zapewnia bezpieczeństwo podczas wspinaczki. Dodatkowo, nasz personel jest wykwalifikowany i przeszkolony, aby udzielać porad i pomocy w przypadku potrzeby.

Po trzecie – genialna miejscówka

Po trzecie, nasza ściana wspinaczkowa znajduje się w urokliwym miejscu, gdzie można wspaniale spędzić czas na świeżym powietrzu, w bliskim kontakcie z naturą. To doskonała opcja na aktywny wypoczynek z rodziną lub przyjaciółmi.

I w końcu – rozwój mentalny i fizyczny

Wreszcie, wspinaczka to nie tylko sport, ale także świetna forma relaksu i zabawy, która pozwala na rozwijanie umiejętności fizycznych i mentalnych. Jest to także sposób na przełamanie swoich ograniczeń i osiągnięcie nowych celów.

Do zobaczenia na ścianie wspinaczkowej!

Zgoda rodzica

CENNIK

*Przy biletach ulgowych wymagana legitymacja szkolna lub studencka

Zorganizuj urodzinki na Ścianie Wspinaczkowej

Zapraszamy do zorganizowania urodzin dla swojego dziecka na Ścianie Wspinaczkowej OSiR w Starogardzie Gdańskim!

W ramach oferty organizujemy urodziny dla grupy dzieci w wieku od 5 lat. Zapewniamy profesjonalną opiekę instruktora, który zadba o bezpieczeństwo i animatora, który zapewni dobrą zabawę.

Podczas imprezy dzieci będą mogły spróbować swoich sił na ponad tysiącu chwytów na powierzchni ściany, oferujących różne stopnie trudności dróg wspinaczkowych, od łatwych dla początkujących wspinaczy po extremalnie trudne.

W cenie urodzin oferujemy wypożyczenie sprzętu wspinaczkowego, napoje, udekorowanie miejsca imprezy oraz opiekę instruktorów i animatora.

Cena urodzin dla grupy 9-cio osobowej wynosi od 400 do 450 zł w zależności od wybranego terminu. Za każde kolejne dziecko doliczamy 40 zł. W sezonie 2023 można rezerwować terminy urodzin w dniach otwarcia obiektu czyli od czwartku do niedzieli w godz. 13:00 -20:00.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i rezerwacji terminu.

tel. 730 805 409

Urodziny na Ścianie wspinaczkowej to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń dla jubilata i jego gości!