Gimnastyka 50+

GIMNASTYKA 50+

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim zaprasza na zajęcia każdy wtorek i czwartek o godzinie 18:00. Ćwiczenia odbywać się będą w holu głównym Miejskiej Hali Sportowej im. A. Grubby w Starogardzie Gd.

Karnet na 8 wejść: 80 zł

Wejście jednorazowe: 15 zł

Ważność karnetu: 45 dni

Uwaga! Zajęcia odbywają się od września do czerwca z wyłączeniem dni wolnych i przerw świątecznych.

Rozpoczęcie zajęć planowane jest na 17.10.2023.

Zastanawiasz się jakie korzyści niesie za sobą udział w takich zajęciach?

Metryka ma znaczenie i na nią nie mamy wpływu. Możesz jednak zadbać o własne zdrowie i samopoczucie – temu właśnie służy trening i dlatego nie należy go unikać także po 50. roku życia (a także jeszcze później). Utrzymywanie regularnej aktywności fizycznej przez osoby powyżej 50 roku życia jest jednym z najważniejszych czynników łagodzących wpływ wieku i utrzymywania sprawności w życiu codziennym. Co ważne całkowite pozbawienie człowieka ruchu prowadzi do występowania chorób takich jak: otyłość, nadciśnienie tętnicze krwi, cukrzyca, zaburzenia lipidowe, choroba niedokrwienna serca, choroba naczyniowa mózgu prowadząca do udaru, choroby narządu ruchu, choroby nowotworowe oraz depresja.

Czy te zajęcia są właśnie dla Ciebie ?

Do udziału w zajęciach zapraszamy wszystkie osoby powyżej 50 roku życia. Grupa zostanie stworzona od podstaw, dlatego szczególnie zapraszamy tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją sportową przygodę.

Poziom zajęć i stopień trudności jest dostosowany do grupy, a nasza Alicja sprawi, że każdy znajdzie swoje ulubione ćwiczenie!

To doskonałe miejsce do dbania o aktywność fizyczną, a także do spotkań towarzyskich i nawiązywania nowych znajomości.

Dołącz do naszej grupy już dziś !

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana instruktorka fitness Alicja Wąsowicz, nauczycielka wychowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem, a także ratownik WOPR. 

Chcesz dowiedzieć się więcej ?

tel: 533 236 148  e-mail: osir@osir.com.pl