Ferie zimowe w mieście z OSiR-em

Ośrodek Sportu i Rekreacji młodym starogardzianom proponuje: w dniach 29 stycznia – 2 lutego w godz. 10:00 – 13:00 w Miejskiej Hali Sportowej im. A. Grubby przy ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1 zajęcia dla dzieci od 6. roku życia. W ich ramach przewidziane są gry i zabawy ogólnosprawnościowe, zajęcia sportowe i edukacyjne, wycieczki piesze, kino, a także karaoke. Zapisy prowadzone będą każdego dnia od godz 9:45.
Dodatkowo, w zależności od pogody, w drugim tygodniu ferii będzie można skorzystać z lodowiska, jeśli będzie funkcjonowało.

 

 

 

5-9.02.18
Podczas drugiego tygodnia ferii zimowych w godzinach od 10:00 – 11:00 będziemy przeprowadzać animacje dla dzieci na lodowisku. Zapraszamy do udziału!
bilet ulgowy – 4 zł, wypożyczenie łyżew – 5 zł

2.02.18
W piątek na zakończenie tygodniowych aktywności wybraliśmy się raz jeszcze do Kula Bowling – tym razem na dzień amerykański. Były kręgle, frytki, pizza oraz laserowy paintball. Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę!

1.02.18
Podczas #ZimyzOSiRem nie ma nudy! Codziennie robimy coś innego. Podczas czwartego dnia akcji dzieci miały okazję nauczyć się podstaw pierwszej pomocy oraz brały udział w zajęciach aikido.
Ratownik z Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o o wytłumaczył dzieciom jak udzialać pierwszej pomocy, jak przeprowadzać resuscytację krążeniowo-oddechową oraz jak postępować przy zakrztuszeniu.
Aikidocy z Centrum Aktywnego Wypoczynku zaznajomili dzieci z podstawowymi technikami Aikido. Nie zabrakło zabaw takich jak przejście przez ciemny labirynt czy wojny na kulki.

31.01.18
Trzeciego dnia Zimy z OSiRem odwiedzili nas zawodnicy zespołu Polpharma Basketball Uczestnicy naszych półkolonii mieli okazję poznać osobiście Marcina Fliegera oraz Przemysława Szymańskiego. Były gry i zabawy, wspólne zdjęcia oraz autografy! Po zajęciach sportowych nadszedł czas na lekcję o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych. Wykład poprowadziła pani Krystyna Kwidzińska-Kulas zastępca Komendanta Straży Miejskiej. Dziękujemy za odwiedziny! Było naprawdę wesoło i ciekawie.

30.01.18
Podczas drugiego dnia Zimy z OSiR-em wybraliśmy się do Kula Bowling do pizzeri Piętro, gdzie dzieci samodzielnie robiły własną pizzę, grały w bilard oraz korzystały z laserowego paintballa.

29.01.18
Pierwszego dnia wybraliśmy się do Neptun Gym Fitness na zajęcia Zumby i Fit Kids. Nasi podopieczni pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczyli się układów tanecznych a następnie wzięli udział w wyścigach rzędów, było również przeciąganie liny, czołganie się, przeskakiwanie przez step i wiele innych konkurencji. Dobra zabawa była gwarantowana.