III OSiR OPEN – relacja

W dniach 17-18 lipca 2021 odbył się III OSiR OPEN – turniej tenisa ziemnego.

W tej edycji do rywalizacji stanęło 8 zawodników. Do finału awansowali Łukasz Pindel i Marek Gutjar, których spotkanie zakończyło się wynikiem 6:2. 6:2 dla Łukasza Pindel.

Ciekawie rozegrane zostały mecze pomiędzy Arkadiuszem Biskupem, Henrykiem Kuklińskim, Dawidem Pałysem i Adamem Drapiewskim o miejsca od 5 do 8. Pan Henryk (wielokrotny Mistrz Polski Weteranów w tenisie ziemnym) wywalczył 5 miejsce kończąc spotkanie z Biskupem wynikiem 6:2. 6:0.

W ten sposób w klasyfikacji generalnej na pierwszym miejscu uplasował się Henryk Kukliński z wynikiem 172,25 punktów, na drugim Łukasz Pindel z 150 punktami i na miejscu 3 Adam Drapiewski z sumą punktów: 145,25.

Przypominamy, że w klasyfikacji generalnej zlicza się punkty z 3 najlepszych turniejów, a do rozegrania zostały jeszcze 2 edycje.

Kolejny turniej OSiR Open odbędzie się w dniach  24-25 lipca na kortach tenisowych OSiR.