Mistrzostwa Starogardu w tenisie ziemnym 2021 – relacja

W sobotę 11 września odbyły się Mistrzostwa Starogardu tenisie ziemnym w singlach mężczyzn.

Na starogardzkich kortach stanęło 5 zawodników: Radosław Kołakowski, Jarosław Plaszkun, Dawid Żygowski, Jan Kurek oraz Maciej Szczepaniak.

Do półfinału trafili Radosław Kołakowski i Jarosław Plaszkun (6:1, 6:0) oraz Dawid Żygowski i Maciej Szczepaniak (6:0, 6:0).

Po ciężkich grach, w finale znalazł się Radosław Kołakowski i Dawid Żygowski . Dawid pokonał Radosława wynikiem (6:3, 6:3) i tym samym został

zwycięzcą Mistrzostw Starogardu w tenisie ziemnym.

Mecz o 3 miejsce został rozegrany pomiędzy Janem Kurekiem a Jarosławem Pleszkunem i zakończył się wynikiem (7:5 5:7 6:4) dla Kurka.

Mistrzostwa Starogardu w singlu mężczyzn były ostatnim turniejem w sezonie letnim organizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.