OSiR OPEN II

Wielkie zmagania OSIR OPEN II

Tenis ziemny to nie tylko wspaniały sport ogólnorozwojowy i przyjemna gra towarzyska. 27 czerwca 2020 r. – w dzień Wirtualnych Dni Miasta Starogard Gdański, odbył się również drugi  turniej tenisa ziemnego OSIR OPEN, organizowany na kortach tenisowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim. Do turnieju przystąpiło 11 zawodników, w tym dwójka najmłodszych – Weronika Deska (13 l.) i Jakub Drewa (10 l.).

Czas turniejowy przebiegał sprawnie i turniej zakończył się pierwszego dnia. Na czele tabeli stanął Piotr Zarzycki, który wygrał ostatni mecz z Radosławem Kołakowskim. Trzecie i czwarte miejsce zajął kolejno Wojciech Król i Dawid Żygowski. Bardzo efektowne było starcie pokoleń – najmłodszy uczestnik Jakub Drewa rozegrał mecz z najstarszym uczestnikiem Henrykiem Kuklińskim.

Piękna pogoda i przyjemna atmosfera zwiastują, że kolejny turniej OSIR OPEN III będzie równie ciekawy. Zapraszamy już 11-12 lipca 2020 r. na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim. Zaczynamy od 9:00!