Rajdy rowerowe

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na cykl rajdów rowerowych dla całych rodzin. Trasa rajdów ma charakter rekreacyjny z maksymalnym przejazdem do ok. 20 km.

Terminy rajdów:
I – 01.05.2018
II –  12.05.2018
III – 26.05.2018
IV –  23.06.2018

Zbiórka i zapisy na I rajd rowerowy odbędą się 1 maja 2018 o godz. 10.00 przy bramie głównej Stadionu Miejskiego im. K. Deyny w Starogardzie Gdańskim.
Opłata: 5 zł dorośli, 1 zł dzieci
– dzieci do 11 lat mogą brać udział wyłącznie z pełnoletnim opiekunem,
– niepełnoletni uczestnik składa pisemną zgodę rodziców na udział w imprezie.

Zabierz śniadanie i coś do picia, dostosuj strój do pogody oraz dokładnie sprawdź swój sprzęt! Musisz mieć sprawny napęd, hamulce i napomopowane opony.

1 maja rajd zakończymy w Grodzisku Owidz, gdzie na uczestników rajdu czeka mnóstwo atrakcji dla małych i dużych, między innymi:
1. II Igrzyska o Puchar Świętowida – zawody sportowe dla dorosłych a w nich konkurencje takie jak pływanie na kajaku, czołganie się czy rozwiązywanie łamigłówek
2. Występy artystyczne – UKS Kociewie, UKS PIramida, Esta Fiesta
3. Grodogeddon- tor z przeszkodami dla dzieci
4. Animacje na podgrodziu – pokaz baniek mydlanych, zabawy z chustą, tańce pokazywańce
5. Żywy Gród- rekonstruktorzy, którzy będą obecni na grodzie przygotowane będą mieć warsztaty ceramiczne, warsztaty miecza i tarczy, opowieści kata i wiele zabaw plebejskich

RAJDY ROWEROWE Z DECATHLON

Decathlon Kartuska został oficjalnym partnerem naszych Rajdów Rowerowych🚴‍♂️🚴‍♂️ Z tej okazji przygotowujemy dla Was moc atrakcji 🤗👌

Każdy, kto weźmie udział w co najmniej 3 rajdach rowerowych weźmie udział w losowaniu mega atrakcyjnych nagród rzeczowych, m. in. rower, akcesoria rowerowe, gadżety sportowe.
Co trzeba zrobić?
1. Odbierz specjalną kartę konkursową Cykl Rajdów Rowerowych z Decathlon (karty konkursowe będziemy rozdawać przy zapisach).
2. Zgarnij pieczątkę za uczestnictwo w każdym rajdzie.
3. Weź udział w losowaniu nagród 23.06.2018. (trzeba być obecnym podczas losowania nagród).

Dodakowo podczas IV Rajdu Rowerowego firma Decathlon zapewni serwis rowerowy!!
Oprócz tego odbędą się konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji!