V OSIR OPEN – RELACJA

W sobotę 6 sierpnia 2022 r. na kortach przy stadionie im. Kazimierz Deyny odbył V ostatni turniej tenisa ziemnego z cyklu turniejów OSiR Open. Na kortach pojawiło się 8 zawodników W finałowym starciu zmierzyli się ze sobą Dawid Żygowski oraz Dawid Pałys ostatecznie zwycięzcą został Dawid Żygowski wygrywając 6:3 6:0. Oficjalne wręczenie pucharów dla najlepszych zawodników OSiR Open odbędzie się na turnieju nocnym, który odbędzie się już 12 sierpnia.

Wyniki spotkań przedstawiają się następująco:

Przypominamy, że mistrzem OSIR OPEN zostaje ta osoba, która uzyskała najwyższy wynik z trzech najlepszych turniejów. Walka o miano mistrza była zacięta, jednak tytuł został obroniony przez Łukasza Pindel, który uzyskał łączną sumę 230 pkt. Łukasz już od kilku lat przyjeżdża do Starogardu Gdańskiego na turnieje i rozgrywa ciekawe mecze z zawodnikami.

Drugie miejsce należy do Wojtka Króla (210 pkt), a trzecie do Dawida Pałysa (206 pkt.), który ulokował się na podium po bardzo dobrym wyniku ostatniego turnieju.

Ostatecznie zwycięzcą został Dawid Żygowski wygrywając 6:3, 6:0. Oficjalne wręczenie pucharów dla najlepszych zawodników OSiR Open odbędzie się na turnieju nocnym, który odbędzie się już 12 sierpnia.