VOLLEYBALL BEACH 2017

VOLLEYBALL BEACH 2017 – Turniej Plażowej Piłki Siatkowej
7-8 lipca 2017 BOISKA I LO ul. Hallera
KATEGORIE: MIKSTY, KOBIETY, MĘŻCZYŹNI

Ośrodek Sportu i Rekreacji już po raz dziesiąty zorganizował granie „na piachu” dla wszystkich sympatyków siatkówki plażowej. Do zawodów zgłosiło się 26 par. Wszyscy startujący w turnieju otrzymali pamiątkową koszulkę, wodę, baton i napój energetyczny oraz wejściówkę do klubu Basement na After Party po turnieju.

Turniej odbywał się w piątek i sobotę 7 – 8. 07. 2017 r., na boiskach plażowych przy I Liceum Ogólnokształcącym w Starogardzie Gdańskim. W pierwszym dniu rywalizowały pary mieszane w dwóch grupach razem 10 par. Gra odbywała się systemem „każdy z każdym” w grupie, gdzie grali jednego seta do 21 punktów. Do ćwierćfinału awansowały po dwie drużyny z każdej grupy a następnie krzyże i mecze finałowe.

W sobotę od 9.00 do zawodów zgłosiło się 12 par męskich oraz 4 zespoły kobiet. Mężczyźni grali systemem pucharowym a kobiety grały systemem „każdy z każdym”. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.

Po nagrodach regulaminowych zostały rozlosowane nagrody dodatkowe wśród wszystkich zawodników biorących udział w turnieju. Nagrody wylosowali: Bartłomiej Więckiewicz (czapka), Jarosław Szwajkowski (voucher na basen, sauny i jacuzzi), Michał Pielak (mata do ćwiczeń), Krzysztof Dusowski (bluza 4F), Krystian Knopik (buty Contes), Kamil Dębski (voucher do restauracji Pepe Grill), Anna Jakimska (czapka), Ewelina Romańczuk (voucher do restauracji Pepe Grill), Artur Szlachcikowski (torba na laptop), Damian Knopik (torba LULA), Agata Stegenda (obrus), Marta Duraj ( voucher na masaż do Renu), Katarzyna Kopka (obrus), Aleksandra Lange (torba).

ORGANIZATOR: Ośrodek Sportu i Rekreacji

WSPÓŁORGANIZATOR:
I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gd. im. Marii Skłodowskiej – Curie

Organizator składa serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy: I liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim, Agencja Ochrony HERA, Sklep Ever Trek, Urząd Gminy, Star Wik, Piekarnia i Cukiernia Jarzębińscy, Firma Contes, Pizza Bella Napoli, Browar Kociewski, Karczma Słowiańska „Na podgrodziu”, Klub Basement, Restauracja Rodos, Włóczki i Rękodzieło „Lula”, Słodka Poczta, Ren medi + Spa, Galeria Neptun.

VOLLEYBALL BEACH – REGULAMIN  / Wyniki: / kat. miksty / kat. kobiet / kat. mężczyzn

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”16″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

/Więcej zdjęć FACEBOOK/