fbpx

Wakacyjne Brzmienia #wSTG – koncert zaspołu KOMBI z laserowym show

Już 20 sierpnia na Starogardzkim Rynku odbędzie się wydarzenie pn. „Wakacyjne Brzmienia #WSTG” organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Kombi.

To zespół wielkich przebojów o ponad 45-letniej historii, niezmiennie prowadzony przez Sławomira Łosowskiego, założyciela, lidera i twórcę „Słodkiego miłego życia” oraz innych hitów. Na koncertach zespół wykonuje znane przeboje, w rytm których bawi się już kilka pokoleń.

Istotną część muzyki KOMBI stanowią utwory instrumentalne, z których wiele stało się przebojami (Wspomnienia z pleneru, Taniec w słońcu, Bez ograniczeń energii – 5-10-15, Casablanca, itd…). Wszystkie te utwory wykonywane będą wykonywane w pięknej oprawie laserowej– laser show.

Oprócz występu zespołu Kombi, na naszym rynku pojawi się „Strefa na zdrowie Polpharmy”, gdzie już od godziny 10.00 czekać będą na nas bezpłatne badania i konsultacje lekarskie. Podczas „Wakacyjnych Brzmień #WSTG” będziemy również świętować 75. urodziny Kaźmierza Deyny, w ramach, których zostanie utworzona wakacyjna strefa sportu, aby wszyscy mogli się poczuć jak nasz słynny starogardzianin. Na naszych mieszkańców czekać będą również, liczne stoiska wystawiennicze, strefa zabaw dla dzieci, występy lokalnych artystów oraz konkursy z nagrodami.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!