XI Nocny Turniej Tenisa Ziemnego

W nocy z piątku na sobotę odbył się XI Nocny Turniej Tenisa Ziemnego. Na kortach stanęło 14 graczy, a finał zakończył się po 1:00.

Adam Drapiewski

Zawodnicy rozegrali mecze w fazie grupowej, z których zwycięsko wyszedł Łukasz Pindel, Tomasz Konkel, Piotr Zarzycki, Wojciech Król, Dawid Pałys, Damian Manuszewski, Maciej Szczepaniak i Radosław Kołakowski. Półfinał został rozegrany sprawnie ale z dużą dawką emocji, ponieważ na widowni od samego początku byli znajomi, rodzina i miłośnicy tenisa ziemnego. Finalnie Zarzycki i Pałys stoczyli prawdziwie widowiskową grę o 3 miejsce z wygraną po stronie Pałysa (7:5), a zwycięzcą XI edycji Nocnego Turnieju Tenisa Ziemnego został Łukasz Pindel z Malborka, który w finałowym meczu pokonał Radosława Kołakowskiego 6:4.

Turniej rozgrywany jest na skróconych zasadach systemem „każdy z każdym”, z początkiem gry 2:2.

Zwycięscy Nocnego Turnieju, od lewej: Dawid Pałys (III), Radosław Kołakowski (II) i Łukasz Pindel (I)

Dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz uczestnikom turnieju, życzymy powodzenia w kolejnych meczach i do zobaczenia na Mistrzostwach Starogardu, które planowane są we wrześniu.